KONST / Litografier / Färglitografi 14257024
nr 1425 7024
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 28/280. Färglitografi, bildmått: 23x32cm, yttermått inklusive ram: 38x45cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:03:51
17/10 22:18:58
350 kr
18/10 16:51:20
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz